Stretnutie starostky a poslancov OZ s občnami obce Biely Kostol

Stretnutie starostky a poslancov OZ s občnami obce Biely Kostol Dňa 29.1.2020 v podvečerných hodinách sa obyvatelia obce stretli so starostkou a poslancami, aby podiskutovali o dianí a plánoch obce na nasledujúce obdobie. Osobne oceňujeme účasť novousadlíkov na stretnutí a samozrejme všetkých, čo mali záujem a prišli. Vyše sto obyvateľov sa zaujímalo o plány rozvoja, ale aj o riešenie mnohých súčasných problémov v obci. Jednoznačne a konkrétne sa problémy pomenovali a veríme, že odpovede na otázky boli dostačujúce (bohužiaľ nie vždy uspokojivé). Stretávanie sa s našimi občanmi na takýchto verejných zhromaždeniach je prínosom pre nás všetkých. Na fotodokumentácii je krátka ukážka prezentácie ako aj atmosféra stretnutia.

Vytvorené: 31. 1. 2020
Posledná aktualizácia: 31. 1. 2020 15:17