Participatívny rozpočet Trnavskej župy 2020

Participatívny rozpočet Trnavskej župy 2020 1 Participatívny rozpočet (ďalej PR) je proces, na základe ktorého môžu obyvatelia miest a obcí rozhodnúť o využití časti finančných prostriedkov z rozpočtu svojho mesta či obce.Trnavský samosprávny kraj dáva aj v tomto roku ľuďom, občianskym združeniam, nadáciám a neziskovým organizáciám možnosť aktívne rozhodovať prostredníctvom participatívneho rozpočtu o časti verejných financií, čím ich zapája do procesov riadenia vyššieho územného celku. Ak máte nápad ako zlepšiť vaše okolie či skvalitniť život ľudí vo svojej obci, venujte prosím pozornosť nasledujúcemu oznamu. Dňa 28.1.2020 sa v priestoroch Úradu Trnavského samosprávneho kraja na Starohájskej ulici č. 10 v Trnave uskutoční verejné stretnutie k druhému ročníku Participatívneho rozpočtu trnavskej župy. Začiatok stretnutia je naplánovaný na 17:00. Pre viac informácií navštívte stránku www.tvorimekraj.sk, alebo facebook ´Tvoríme kraj´.

Vytvorené: 13. 1. 2020
Posledná aktualizácia: 13. 1. 2020 12:38