Výber jazyka

Adventné trhy spojené so starostovským punčom

Typ: ostatné
Táto sobota v Bielom Kostole bola naplnená atmosférou blížiacich sa Vianoc. Po perfektných prípravách vrátane výzdoby, o ktoré sa postarali zamestnankyne OcÚ, varení punču, pri ktorom nám pomáhal bývalý starosta s manželkou, uvarení výbornej kapustnice od Vilka Čimboru, upečení kváskových chlebov od Lenky Kuzmovej a Ivanky Brunovskej a vína od záhradkárov, sa o tretej popoludní v KD začali Adventné trhy. O nádhernú atmosféru sa okrem predávajúcich a tých čo prišli, postaral náš FS Bilokostolčane, s ktorými som si v závere zaspievala Tichú Noc. V rámci akcie bola zorganizovaná dobrovoľná zbierka pre obyvateľov Prešova, ktorých postihlo minulý týždeň nešťastie. Suma v hodnote 200 eur je len skôr morálnou podporou a spolupatričnosťou obyvateľov našej obce s ľuďmi, ktorých sa udalosť dotýka. VŠETKÝM ĎAKUJEM ZA POMOC, PODPORU A VYTVORENIE NÁDHERNEJ ATMOSFÉRY, ktorá v Bielom Kostole odštartovala atmosféru Vianoc.

Vytvorené: 16. 12. 2019
Posledná aktualizácia: 16. 12. 2019 09:00