Obecný úrad pre verejnosť zatvorený

ocú Obecný úrad v Bielom Kostole je v súčasnosti pre verejnosť zatvorený do 24.januára 2021. Dôvodom je nepriaznivá epidemiologická situácia súvisiaca s pandémiou Covid 19. Zamestnanci, ktorých agenda to umožňuje, budú pracovať z domu, ako odporúčajú vládne nariadenia. Ostatní sa budú v kanceláriách striedať, aby bola v miestnosti vždy iba jedna osoba, naďalej platia prísne hygienické pravidlá. Občanom sa ospravedlňujeme za prípadné komplikácie a ďakujeme im za pochopenie. V prípade neodkladných úradných záležitostí kontaktujte pracovníčky OcÚ telefonicky alebo e-mailom, na tel. čísle 0911 551 997 a e-mailovej adrese obec@bielykostol.sk.
Vedľa vchodových dverí do budovy OcÚ je umiestnená aj schránka, do ktorej je možné v prípade potreby doručiť písomnosti.
Zároveň upozorňujeme, že pevná linka 033/5522800 bola zrušená.

Vytvorené: 7. 1. 2021
Posledná aktualizácia: 7. 1. 2021 9:13