Dnes 21.4.2021 - Zber papiera v obci

Dnes 21.4.2021 - Zber papiera v obci Ako sme už viackrát avizovali v rozhlase, sms-kami, na webe obce, na dnes 21.4.2021 (streda) je naplánovaný zber papiera v obci.
....

Papier môžete vykladať buď v krabiciach,v papierových alebo plastových sáčkoch, v nádobách na to určených a to buď modrých 120L alebo 240L, prípadne ak Vám doma zostala voľná nádoba inej farby - je potrebné si ju viditeľne označiť nápisom "PAPIER".

Sáčky na separovaný zber si môžete prevziať na úrade v čase úradných hodín, prípadne ak máte záujem o nádobu, oznámte nám na úrade (telefonicky,e-mailom,osobne) vieme Vám nádobu objednať (cena 120L je cca 23€). Samozrejme si môžete nádobu zakúpiť aj sami.

Ak Vám zostanú po dnešnom zbere papiera nevyzbierané sáčky prípadne nevysypané nádoby, určite je to z dôvodu toho, že sú tam prevažne plasty, tie Vám vyzbierame zajtra 22.4.2021.

Nový harmonogram odvozu komunálu a separovaného zberu Vám bude doručený v čo najkratšom možnom čase do schránok aj s letáčikom o správnom triedení.

Zber papiera

Vytvorené: 21. 4. 2021