Navigácia

Výber jazyka

Obsah

Aplikácia V OBRAZE - rýchly prehľad aktualít z webu obce

Typ: ostatné
Aplikácia V OBRAZE - rýchly prehľad aktualít z webu obce 1Sme v situácii, kedy každý z nás chce byť informovaný o najaktuálnejších správach a informáciách z našej obce a ďalších dôležitých informáciách. Využívame na to miestny rozhlas, avšak nachádza sa len v starej časti obce, formu SMS (po písomnom odsúhlasení konkrétnym záujemcom), úradné tabule v obci, web stránku obce a na ňu nadväzujúcu aplikáciu V OBRAZE. Nakoľko sme zistili, že je táto aplikácia málo využívaná, týmto Vám podávame pomocnú ruku na jej lepšie využívanie. Každý z Vás môže dostávať novinky a správy z našej obce priamo do svojho mobilného telefónu. Aplikácia Vás upozorní na novo vložené správy. Stačí si stiahnuť aplikáciu podľa postupu, ktorý nájdete aj na našej obecnej webovej stránke. Mobilná aplikácia V OBRAZE je pre všetkých občanov úplne zdarma.
O mobilnej aplikácii V OBRAZE, tak ako aj o spôsobe stiahnutia si aplikácie do svojho mobilu sa dozviete viac na www.aplikaciavobraze.sk

Vytvorené: 13. 5. 2020
Posledná aktualizácia: 13. 5. 2020 12:41
Autor: Správce Webu