Oznam o vývoze komunálneho odpadu.

Oznam o vývoze komunálneho odpadu. 1 Oznamujeme občanom, že najbližší zvoz komunálneho odpadu v obci Biely Kostol bude 2.1 a 3.1.2023, t.j. v pondelok a v utorok. Nový zvozový kalendár na rok 2023 sme po reklamácii ešte neobdržali, veríme, že bude na stránke čoskoro k dispozícii.

Ulice, na ktorých je bežne komunálny odpad vyvážaný v utorok, budú mať vývoz 2.1.2023 - pondelok.

(Hlavná, Potočná, Športová, Malá, Okružná,  Stredná, Slnečná, Krátka, Atletická, Záhradná, Jabloňová a Sadová)

Ulice, na ktorých je bežne komunálny odpad vyvážaný v stredu, budú mať vývoz 3.1.2023 - utorok.

(Vysoká, Pionierske námestie, Rybná, Stromová, Poľná, Viničná, Rekreačná, Poľovnícka).

Ďalší zvoz bude 17.1. a 18.1.2023, tak ako sme boli zvyknutí v minulom roku, čiže v utorok a v stredu.

Ospravedlňujeme sa za nedodanie nového zvozového kalendára, pokúšame Vám vyhovieť, aby medzi separovaným  zvozom neboli 6 týždňové intervaly, preto sme sa pokúsili reklamovať nový zvozový kalendár a čakáme na dodanie nového - opraveného. Pevne veríme, že to bude už čoskoro.

Vytvorené: 28. 12. 2022
Posledná aktualizácia: 28. 12. 2022 11:46