Biely Kostol - Zjednodušená verzia stránok

Aktuality - Uskutočnilo sa ustanovujúce obecné zastupiteľstvo.

1

Minulotýždňové nedeľné popoludnie bolo v obci rušno. Konalo sa slávnostné ustanovujúce zasadnutie obecného zastupiteľstva za účasti širokej verejnosti. Do funkcie bola menovaná starostka obce Iveta Paulová a 7 nových poslancov obecného zastupiteľstva - Peter Binovský, Luboš Gažo, Peter Gubrický, Miroslav Hrubý, Pavol Kováč, Anna Hamran Podstrelená a Ján Tižinák. Veľkou cťou bola pre nás účasť župana Trnavského kraja Mgr. Jozefa Viskupiča, ktorý vo svojom príhovore vyzdvihol prepojenie kraja- mesta - obce. Po oficiálnej časti čakalo na nás prekvapenie - vystúpenie charizmatického muzikálového speváka a herca Roberta Haláka z Divadla Nová Scéna z Bratislavy. O vynikajúcu atmosféru sa postaral aj náš FS Bílokostolčané, ktorý podnietil k tancu pána župana a novú starostku.

Veľká vďaka patrí dobrovoľníčkam obce pod "taktovkou" pani Janky Dzíbelovej, a našim záhradkárom, ktorí sa postarali o bohaté občerstvenie v podobe zákuskov, slaného pečiva a dobrého vínka nielen pre vzácnych hostí, ale aj občanov Bieleho Kostola.

Verím, že takú pozitívnu energiu, entuziazmus, nadšenie a radosť budeme mať nasledujúce 4 roky pri riešení úloh a zdolávaní problémov v obci.

(Fotodokumentácia je zverejnená so súhlasom účastníkov akcie).

1

6