Zmenšiť písmo o 10%
Zväčšiť písmo o 10%
◄ SPÄŤ NA PONUKUSPÄŤ NA ŠTANDARDNÚ PODOBU STRÁNOK

Aktuality

A futbalové mužstvo Biely Kostol začalo odvetnú časť súťaže výhrou nad Kátlovcami

V 14. kole súťaže sme hostili mužstvo z čela tabuľky TJ FC Kátlovce. Od úvodu stretnutia sme mali kombinačnú prevahu a hostia sa spoliehali najmä na rýchle protiútoky. Po našom úvodnom tlaku sa hostia prvý krát dostali na našu polovicu ihriska v 12. minúte a hneď z toho bol úvodný gól zápasu. Sliva dostal prihrávku za obranu a zo samostatného úniku strelou od našej pravej tyče otvoril skóre - 0:1. Po góle sme hrali chvíľu nervózne a kombinácia nám viazla. V 28. minúte nám hostia pomohli, keď si po strele Stacha tečovali loptu do vlastnej siete - 1:1. Po vyrovnaní sa nám vrátil pokoj na kopačky a začali sme domácich zvierať. V 36. minúte sa šikovným tečom presadil Ostrihoň - 1:2. Do prestávky sme ešte mali pár sľubných šancí, ale nedokázali sme ich premeniť. Po zmene strán sa v 55. minúte oprel do lopty z 35 m Čmehýl a nechytatelne zavesil loptu do ľavého horného rohu - 1:3. Po tomto góle hostia rezignovali a zápas už bol jasne v našej réžii. V 65. minúte sa druhý krát presadil Ostrihoň, keď po rohovom kope trafil presne z voleja - 1:4. V 78. minúte dostal Hoblík prihrávku za obranu a hosťujúci obranca ho v 16-ke zastavil len faulom. Z nariadenej penalty skóroval Malina - 1:5. V 80. minúte sme jasný výsledok podčiarkli, keď si v 16-ke prebral prihrávku L. Jurina a pohotovou strelou nedal brankárovi šancu - 1:6.

Odvetnú časť súťaže sme začali výborne a po veľmi dobrom výkone sme si pripísali dôležité víťazstvo.

FK Biely Kostol – TJ FC Kátlovce 6:1 (2:1)

Správy

prvá prechádzajúci
z 7
posledná

Dôležitý OZNAM! 1

Dôležitý OZNAM!

Zajtra 22.3.2019 (piatok) bude pošta v Bielom Kostole zatvorená z prevádzkových dôvodov. celý text

ostatné | 21. 3. 2019 | Autor: Správce Webu
A futbalové mužstvo Biely Kostol začalo odvetnú časť súťaže výhrou nad Kátlovcami 1

FK Biely Kostol – TJ FC Kátlovce 6:1 (2:1) celý text

ostatné | 20. 3. 2019 | Autor: Správce Webu
Výsledky volieb prezidenta SR v obci Biely Kostol 1

Výsledky volieb prezidenta SR v obci Biely Kostol

Ako dopadli voľby prezidenta SR u nás v obci si môžete pozrieť v prílohe.... celý text

42.miestna výstava tichých vín spojená s degustáciou

MIESTNA ORGANIZÁCIA SLOVENSKÉHO ZVÄZU ZÁHRADKÁROV BIELY KOSTOL Vás srdečne pozýva na 42.miestnu výstavu tichých vín spojenou s degustáciou 31.3.2019 (nedeľa)od 13:00-19:00 hod v sále Kultúrneho domu Biely Kostol. celý text

Burza detského ošatenia, Burza kníh, Veľkonočné trhy 1

Burza detského ošatenia, Burza kníh, Veľkonočné trhy

Starostka obce v spolupráci s komisiou kultúry, sociálnej oblasti a športu, komisiou spolupráce, vzťahu s verejnosťou a vzdelávania, klubom dôchodcov a dobrovoľníkmi obce Vás pozývajú v sobotu 6.4.2019 od 15:00 do 18:00 hod do Kultúrneho domu Biely Kostol na
Burza detského ošatenia,
Burza kníh,
Veľkonočné trhy.

Bližšie info v priloženom letáku... celý text

ostatné | 12. 3. 2019 | Autor: Správce Webu
Obecná brigáda - privítame všetky zdravé ruky! 1

Obecná brigáda - privítame všetky zdravé ruky!

Skupina dobrovoľníkov na čele so Základnou organizáciou Slovenského zväzu záhradkárov, starostky, poslancov
OZ, členov komisií OZ a ostatných záujmových skupín, organizujú dňa 16.3.2019 (sobota) od 9:00 hod OBECNÚ BRIGÁDU
Rukavice a náradie si prosím prineste podľa možnosti vlastné. celý text

Upozorňujeme na výkopové práce v obci. 1

Upozorňujeme na výkopové práce v obci.

Od 11.3.2019 začínajú výkopové práce spojené s budovaním optickej siete na ulici Krátkej, Atletickej a na križovatke Rybná - Poľná.
Prosíme obyvateľov o trpezlivosť.
Práce budú trvať približne 2-3 týždne. celý text

ostatné | 6. 3. 2019 | Autor: Správce Webu
SM systém a PILATES 1

SM systém a PILATES

Cvičenie so skúsenou inštruktorkou pondelky a stredy v Bielom Kostole v klubovni KD o 17:30 hod. celý text

bez dodávky elektriky

Pozor ďalšie prerušenie distribúcie elektriny dňa 13.marca 2019 - oznámenie.

Pošta v Bielom Kostole - úprava hodín pre verejnosť (na trvalo) 1

Pošta v Bielom Kostole - úprava hodín pre verejnosť (na trvalo)

Maškarný ples 2019 mal úspech....

Priestory kultúrneho domu sa nám v sobotu 16.2.2019 naplnili úprimným detským smiechom a radosťou. Tento deň patril našim detičkám, ktoré sa prišli zabaviť na „Maškarný ples“. Svojou účasťou nás potešilo 72 rôznych masiek. Mohli sme stretnúť masku policajta, princeznú, vílu, lienku, čajík a mnoho iných úžasných masiek. Animátorky si opäť po roku pripravili bohatý program a veľa súťaží, po ktorých boli víťazi odmenení vecnou alebo sladkou drobnosťou. O príjemnú zábavu sa postaral aj náš folklórny súbor Bílokostolčané, ktorý vystúpil so slovenskými detskými ľudovými piesňami. Detičky s radosťou nielen počúvali, ale si so súborom taktiež zaspievali. Vedúca súboru malých spevákov vzala do tanca a bolo vidieť, že toto vystúpenie ich potešilo. Takto sme im priblížili niečo tradičné, a to ľudové piesne ako aj kroje, ktoré mali naše speváčky oblečené. celý text

ostatné | 22. 2. 2019 | Autor: Správce Webu
Výzva na predkladanie projektov občanmi obce financované z participatívneho komunitného rozpočtu obce 1

Občania Bieleho Kostola majú možnosť rozhodnúť o prioritách realizácie aktivít, ktoré formou projektu má možnosť navrhnúť fyzická osoba alebo záujmové združenie. celý text

ostatné | 20. 2. 2019 | Autor: Správce Webu
Zmena otváracích hodín pre samoobslužnú práčovňu RYBKA 1

Zmena otváracích hodín pre samoobslužnú práčovňu RYBKA

Dávame do pozornosti zmenu otváracích hodín v práčovni RYBKA na Atletickej ulici od 25.2.2019
Pondelok - sobota
10:00 - 18:00 hod
Nový cenník platný od 11.2.2019 - viď príloha celý text

Pošta - dočasná úprava hodín pre verejnosť 19.2.2019 - 22.2.2019 1

Pošta - dočasná úprava hodín pre verejnosť 19.2.2019 - 22.2.2019

Z prevádzkových dôvodov bude pošta v Bielom Kostole poskytovať služby verejnosti nasledovne:

Yoga - Biely Kostol

Pozývame Vás na nové cvičenie - Yoga s lektorkou Alenou Gabriš, vo veľkej klubovni Kultúrneho domu, pondelky a stredy o 17:30-18:30 hod.
Prihlásiť sa môžete na te.č.: 0915 752 715
alebo 22ala66@gmail.com celý text

ostatné | 14. 2. 2019 | Autor: Správce Webu
Pošta - dočasná úprava hodín pre verejnosť. 1

Pošta - dočasná úprava hodín pre verejnosť.

Z prevádzkových dôvodov bude pošta v Bielom Kostole poskytovať služby nasledovne:
14.2.2019 (štvrtok) 7:30-10:30 hod
15.2.2019 (piatok) 7:30-10:30 hod celý text

ostatné | 13. 2. 2019 | Autor: Správce Webu
Maškarný ples

Maškarný ples 2019

Obecný úrad srdečne pozýva všetky deti do Kultúrneho domu Biely Kostol
16.2.2019 od 15:00 hod na MAŠKARNÝ PLES.
Občerstvenie si budete môcť zakúpiť v bufete.

Vstupné: dobrovoľné
celý text

ostatné | 13. 2. 2019 | Autor: Levčíková
Odpis vodomerov v obci Biely Kostol. 1

Odpis vodomerov v obci Biely Kostol.

Trnavská vodárenská oznamuje občanom, že od 13.2.2019-26.2.2019 budú v obci odpisovať stav vody na vodomeroch.
V prípade neprítomnosti zanechajte stav vody na viditeľnom mieste. celý text

Pozvánka na diskusné stretnutie - Ako rozbicyklovať Slovensko?

21.februára 2019 o 16:00 hod
Miesto: Združenie obcí mestskej oblasti Trnava ZOMOT, Hlavná 5, Trnava

Viac v pozvánke.... celý text

ostatné | 12. 2. 2019 | Autor: Správce Webu
Úprava hodín pre verejnosť 7.2.a 8.2.2019 na pošte v Bielom Kostole. 1

Úprava hodín pre verejnosť 7.2.a 8.2.2019 na pošte v Bielom Kostole.

Vedúca pošty v Bielom Kostole oznamuje občanom, že v dňoch 7.2. a 8.2.2019 bude pošta v Bielom Kostole otvorená od 7:30 do 10:30 h.
Podaj zásielok Vám zrealizuje POŠTA TRNAVA 8 celý text

ostatné | 7. 2. 2019 | Autor: Správce Webu

Prerušenie dodávky elektriny aj na Obecnom úrade 6.2.2019

Obecný úrad oznamuje občanom, že v stredu 6.2.2019 bude v čase od 8:00 do 11:00 hod prerušená dodávka elektriny na obecnom úrade, preto bude úrad pracovať v tomto čase v obmedzenom režime.
Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť. celý text

ostatné | 4. 2. 2019 | Autor: Správce Webu

Plán kultúrnych a spoločenských podujatí v obci Biely Kostol na 1.polrok 2019

Pripravili sme pre Vás harmonogram pripravovaných akcií na 1.polrok 2019 v obci Biely Kostol.
Viac v prílohe. celý text

Ďalšie prerušenie dodávky elektriky - február 2019

4.2.2019 v čase od 8:00 do 11:00 hod budú bez dodávky elektriny nasledovné ulice: