Veľkonočné trhy boli plné radosti, veselosti, ľudových tradícií a kreativity

Veľkonočné trhy boli plné radosti, veselosti, ľudových tradícií a kreativity Na tohtoročné Veľkonočné trhy sa tešili mnohí z nás. Po dvojročnej prestávke sme opäť potešili najmä deti, ktoré si zatancovali na workshope s tanečníčkou Dominikou z Crazy Family, dali si pomaľovať tvár a dievčatá upliesť vrkoče. Kto mal záujem, vymaľoval si veľkonočné vajíčko alebo zajačika

z polystyrénu. Každý dospelý si našiel to svoje na trhoch. Veľký záujem bol aj o súťaž o najlepší veľkonočný koláčik.Všetko sa nieslo v duchu blížiacich sa Veľkonočných sviatkov.

Ďakujem všetkým, ktorí sa zaslúžili o nádhernú akciu, ktorá sa stretla s veľmi pozitívnym ohlasom. Radosť a spokojnosť je tou najväčšou odmenou pre organizátorov a dobrovoľníkov, ktorí pomáhali pri akcii.

Iveta Paulová

starostka obce