V sobotu 8.5.2021 sa v obci brigádovalo..

V sobotu 8.5.2021 sa v obci brigádovalo.. I napriek pandémii sa obec rozhodla mesiac máj venovať skrášľovaniu obce. V prvú sobotu sa zišlo niekoľko dobrovoľníkov a zveľaďovali cintorín a jeho okolie, časť pred obecným úradom a partia našich stabilných dobrovoľníkov brigádovala na Potočnej ulici.

Teší nás, že sa do brigády zapojili i noví obyvatelia obce a prečistili záhony na Strednej ulici.

Brigáda pokračuje i túto sobotu a bude zameraná na zveľadenie kruhovej križovatky medzi Hlavnou  Športovou ulicou, vstup ku Kultúrnemu domu a začína sa riešiť i tréningové verejné ihrisko, ktoré sa bude nachádzať za workoutovým ihriskom. Avšak radi privítame i ďalších dobrovoľníkov na úpravu detského ihriska pri COOP Jednota.

Všetkým ďakujem za ochotu a účasť.

Iveta Paulová, starostka obce

Vytvorené: 10. 5. 2021