Navigácia

Výber jazyka

Obsah

Rodinná nedeľa v Bielom Kostole

Typ: ostatné
RNRodinný klub Biely Kostol pozýva všetkých na program počas nedele, 22. augusta, ktorý sa uskutoční na futbalovom štadióne v BK. Pripravená bude tanečná ľudová škola pre deti, maľovanie detí na tvár a robenie copíkov, vystúpenie folklórneho súboru Bílokostolčan, ženské kruhy, maľovanie žien, piknik.

Otvorený bude aj bufet.

Kamaráti a priatelia nášho rodinného klubu, ale aj tí, ktorí o nás počujete prvýkrát, pripravili sme pre vás prvý ročník hudobno-tanečného, zábavného, motivačného, ale aj oddychového popoludnia u nás na futbalovom ihrisku v Bielom Kostole. Lá(s)kavý program čaká všetky vekové kategórie – deti, ženy aj mužov.
 
ĽUDOVÁ ŠKOLA TANCA PRE DETI S RUSALKOU
Andrejka Ruislová z tanečného a pohybového centra Rusalka bude viesť hravou formou folklórny krúžok pre deti, na ktorom si zatancujú ľudové tance a vyskúšajú si nacvičiť choreografiu. Andrejka je úžasná tanečníčka, ktorá niekoľko rokov účinkovala aj v SĽUKU a trpezlivá trénerka, ktorá to s deťmi vie. Veľmi sa na ňu a aj na naše tancujúce ratolesti tešíme.
 
FOLKLÓRNY SÚBOR BÍLOKOSTOLČAN
Na podujatí nás bude sprevádzať aj náš bielokostolský folklórny súbor pod vedením Ivony Rakovickej, ktorý vie svojim spevom a úsmevom vyčarovať vždy nezabudnuteľnú atmosféru.
 
MAĽOVANIE NA TVÁR A ZAPLETANIE COPÍKOV
V čase od 15:00 do 17:00 hod bude na podujatí dostupné ZADARMO maľovanie na tvár a zapletanie copíkov pre deti.
 
ŽENSKÉ KRUHY
Pre ženskú časť sme pripravili program s lektorkou a životnou koučkou Martinkou Pobjeckou, ktorá má jedinečný dar rozumieť ženskej duši. Porozpráva nám o ženskej cykličnosti, pretože verte či nie, každá žena je cyklická a je to úžasný dar. A keďže v tento deň je spln, ukáže nám, ako si môžeme robiť (nielen) splnové rituály. A oveľa viac. Určite sa máte na čo tešiť!
 
MAĽOVANIE ŽIEN
Počas podujatia budú mať ženy možnosť nechať sa namaľovať šikovnou bielokostolčankou Martinkou Novanskou, ktorá líči kozmetikou Mary Kay. Takže budeme oddýchnuté a ešte aj pekné! 🙂
 
BUFET
Počas podujatia bude otvorený bufet s nápojmi a pochutinami. Platba možná iba v hotovosti.
 
PIKNIK
Atmosféru si môžeme spríjemniť aj piknikom na futbalovom ihrisku, tak si nezabudnite deky, lopty, vonkajšie hry, pitný režim a drobné občerstvenie. Každý podľa toho čo má rád a čo rád robí.
 
VSTUPNÉ
Vstupné je vo výške 4 € a platí sa v hotovosti pri príchode. Pri viacčlennej rodine platí iba 1 dospelý a 1 dieťa, všetci ostatní členovia majú vstup zadarmo.
Na podujatí nie je povolený vstup domácim zvieratám.
 
Atmosféru spoločných chvíľ nám zdokumentuje fotografka Dominika Gutová. V prípade záujmu si môžete s ňou dohodnúť aj rodinné fotenie, pre účastníkov sme vybavili zvýhodnenú cenu.
 
Účasťou na podujatí súhlasíte s fotením programu a diania na podujatí na komunikačné účely. Fotky budú zverejnené na facebook stránke Rodinného klubu Biely Kostol, odkiaľ si ich budete môcť stiahnuť. Ak nesúhlasíte s možnosťou, že sa môžete nachádzať na záberoch, prosím, oznámte nám to hneď pri vstupe pri registrácii.
 
ZA DETI SÚ POČAS CELEJ DOBY KONANIA AKCIE ZODPOVEDNÍ ZÁKONNÍ ZÁSTUPCOVIA.
 
Parkovanie je zadarmo v blízkosti futlbaového ihriska. Možnosti parkovania upresníme pár dní pred podujatím.
 
 
 
 
 

Vytvorené: 9. 8. 2021
Posledná aktualizácia: 9. 8. 2021 14:40
Autor: Správce Webu