Opatrenia prijaté v obci v súvislosti so šírením koronavírusu

k Milí Bielokostolčania,
i v našej obci sa deje a vykonáva mnoho opatrení a úprav v súvislosti so šírením KORONAVÍRUSU po Európe. Starostka obce dôsledne sleduje pokyny štátnych orgánov, reaguje a rieši pokyny, ktoré sú doručované do obcí v SR, aby sa urobilo maximum opatrení. Asi je zbytočné tu opakovať všeobecne dostupné pravidlá správania sa. Vyzývame Vás, aby ste sa chovali maximálne zodpovedne, a pre konkrétne informácie týkajúce sa obce sledovali web stránku obce. Konkrétne zmeny v obci:
- zrušené stránkové hodiny obecného úradu (kontakt mailom, telefonicky)
- prerušená prevádzka materskej školy, zatiaľ do 27.3.2020
- zrušená Joga s Alenkou, Latino s Laurou, Zdravý chrbát s Petrom, Pilates s Marietou, stretnutia stolných tenistov, nácviky FS Bílokostolčané
- zrušené aktivity Rodinného klubu Biely Kostol
- zavreté detské ihriská pri COOP Jednota a Pizzerii Na výslní
- od soboty 14.3.2020 zavreté prevádzky pohostinstiev, kaviarne, nočného baru
- od pondelka 16.3.2020 zavreté prevádzky kaderníctva, kozmetiky, pedikúry, manikúry, masérske služby
- potraviny COOP Jednota a lekáreň ALBA sú v bežnej prevádzke

Vytvorené: 13. 3. 2020