Očkovanie vakcínou Pfizer pre záujemcov nad 60 rokov už aj v našej obci

mobilné očkovanie Milí obyvatelia,

Trnavský samosprávny kraj prednedávnom zriadil mobilnú očkovaciu jednotku. V rámci Slovenska ide o pilotný projekt a mobilný očkovací tím bude tieto služby poskytovať aj v našej obci.
Snahou tohto projektu je prispieť k zvýšeniu percenta zaočkovaných najmä z radov dôchodcov.

Z toho dôvodu sa mobilné očkovanie zameralo na všetkých dôchodcov nad 70 rokov, avšak vedenie TTSK umožnilo zaregistrovať i záujemcov nad 60 rokov.

V prvej informácií sme uviedli, že záujemcovia môžu byť len imobilní, alebo samostatne žijúci. Po včerajšom stretnutí so županom TTSK Jozefom Viskupičom, sa táto podmienka ruší.

Očkovať sa bude vakcínou Pfizer a bude bezplatné. Registráciu všetkých záujemcov o očkovanie bude zabezpečovať obec.

V prípade záujmu prosím zavolajte na tel. číslo 0911 582 082 do utorka 11.5.2021 v úradných hodinách, kde je potrebné nahlásiť nasledovné údaje:

meno a priezvisko

dátum narodenia, rodné číslo

telefonický kontakt

zdravotnú poisťovňu

informácia, ak ide o imobilnú osobu

Očkovanie aj ďalšie preočkovanie bude prebiehať v sále Kultúrneho domu a pre imobilných príde výjazdová jednotka priamo do domácnosti.

Registrácia do čakárne bude realizovaná cez Obecný úrad, ktorý Vás bude informovať o termíne očkovania. Termín očkovania určí TTSK.

Očkovania sa môžu zúčastniť i sprevádzajúce osoby seniorov, ak by prejavili záujem je potrebné sa nahlásiť s horeuvedenými údajmi.

Využite túto možnosť a prihláste sa na očkovanie, ktoré bude priamo v obci.

doc. Ing. Iveta Paulová, PhD., MBA

starostka obce