Novoročný príhovor starostky

PF 2021 Milí spoluobčania,
vstúpili sme do prvého dňa roku 2021. Nezačal sa práve uspokojivo z dôvodu pandemickej situácie, ktorá nás všetkých zasiahla začiatkom minulého roka. Nik z nás na túto skutočnosť nebol pripravený, nik nevedel čo nám to prinesie, vezme, aký to bude mať dopad. Rok 2020 bol iný ako tie predošlé. Avšak verím a želám si, aby nový rok 2021 bol lepší, želám si, aby sme sa čoskoro všetci opäť začali stretávať na kultúrnych, spoločenských, športových a dobrovoľníckych akciách. Ďakujem všetkým, ktorí nám pomáhajú a spolupracujú s nami a tak participujú na rozvoji, spokojnosti a radosti žitia v obci. Jednotka v roku ktorý nastúpil, nech je začiatkom len dobrého a úspešného roku.
Prajem Vám v mene svojom, poslancov OZ, zamestnancov OcÚ ten správny krok v ústrety k roku 2021, pevné zdravie, božie požehnanie, spokojnosť a pohodu. Nech Vám dlho prevláda novoročná nálada.
Iveta Paulová, starostka
(foto prevzaté z netu)

Celý text nájdete v prílohe

Príloha