Deň otvorenych dverí na ZŠ v Bielom Kostole

Deň otvorenych dverí na ZŠ v  Bielom Kostole Náš sen sa stal skutočnosťou. Po úspešnej kolaudácii naša novovzniknutá ZŠ bola zaradená do siete škôl a tak máme možnosť otvoriť aspoň jednu triedu prvákov. Na pôde novej ZŠ sme dnes privítali rodičov, ale aj potenciálnych prváčikov. Starostka obce, riaditeľka školy ( poverená riadením) a technický

zamestnanec oboznámili prítomných s priestormi školy, informovali o technickom zabezpečení školy a zodpovedali na otázky prítomných. Veľké poďakovanie patrí pánovi farárovi Petrovi Mikulovi, ktorý sa prihovoril prítomným a zdôraznil význam otvorenia školy pre našu obec najmä z dôvodu zlepšenia medziľudských vzťahov, zoskupenia ľudí v obci a oživenia života v obci.

Všetkým, ktorí mali záujem prísť, patrí ĎAKUJEM.

Iveta Paulová, starostka

Vytvorené: 8. 9. 2021