Výber jazyka

Deň otvorených dverí na novej škole dopadol na výbornú.

Typ: ostatné
Pozitívne hodnotenie patrí všetkým, ktorí dnes prišli pozrieť priestory novej základnej školy.
V úvode starostka obce Iveta Paulová informovala prítomných o dôvode opätovne vybudovať v obci základnú školu, predstavách v najbližších mesiacoch a perspektívach na ďalšie obdobie. Predstavila učiteľky a

poďakovala všetkým, ktorí najmä finančne dopomohli k fungovaniu školy a vytvoreniu príjemného prostredia v jednotlivých triedach. Zároveň zodpovedala na otázky prítomných.

Pozvanie prijal i pán farár Peter Mikula, ktorý zdôraznil potrebu vytvárania vzájomných vzťahov medzi ľuďmi, čomu škola dopomáha.

Zastúpenie mala i jazyková škola Harmony, ktorá sídli v priestoroch školy. Prítomní mali možnosť sa oboznámiť i s jazykovými kurzami.

Po krátkej exkurzii priestorov školy si detičky prišli na svoje pri hrách a každý si odniesol na pamiatku magnetku s obrázkom školy. Fotogalériu z podujatia nájdete v prílohe.

Zápis detí do prvého ročníka sa uskutoční 1.a 2.4.2022. Bližšie informácie na www.bielykostol.sk.

Sme pripravení otvoriť i druhý ročník pri počte min. 11 detí.

Ďakujem všetkým, ktorí sa zaslúžili o dnešnú úspešnú akciu.

Už aby bol september, strihali sme pásku a privítali usmiatych školákov.

Iveta Paulová, starostka

Vytvorené: 29. 3. 2022