Navigácia

Výber jazyka

Obsah

Aktuálne informácie o testovaní

Typ: ostatné
Aktuálne informácie o testovaní 1Milí Bielokostolčania,
tento víkend sa v našej obci celoplošné testovanie NEUSKUTOČNÍ. Podľa neoficiálnych informácií z médií a okresného krízového štábu v Trnave, je tento víkend testovanie zamerané na návrat detí do škôl. Čiže sa budú prednostne testovať zamestnanci ZŠ, MŠ a rodičia, ktorí budú svoje deti do škôlok a škôl doprevádzať. Na tento účel je aj pre našu obec zriadené a schválené mobilné odberové miesto (MOM) v Ružindole. Preto prosím sledujte stránku obce Ružindola, kde čoskoro získate bližšie informácie.
Obyvatelia mimo uvedených cieľových skupín, ktorí potrebujú mať obnovené certifikáty, sa môžu dať otestovať v ktoromkoľvek MOM v Trnave alebo okolitých obciach, kde sú schválené MOM na antigénové testovanie.
( foto prevzaté z internetu).Vytvorené: 3. 2. 2021
Posledná aktualizácia: 3. 2. 2021 18:02
Autor: Správce Webu