Navigácia

Výber jazyka

Obsah

Adventné trhy zožali veľký úspech medzi občanmi.

Typ: ostatné
Minulú sobotu bolo v kultúrnom dome živo. V predvečer prvej adventnej nedele zorganizovali pracovníčky Obecného úradu v spolupráci s kultúrnou komisiou Adventné trhy.
Akcie sa zúčastnilo veľa zaujímavých predávajúcich a každý si tam našiel to svoje. Či to boli vianočné ozdoby, sviečky, vianočné oblátky a pečivo, ale aj zabíjačkové špeciality, ktoré neoddeliteľne patria k Vianociam. Veľkým potešením boli aj vlastnoručne vyrobené vianočne ozdoby od detí, ktoré mali ozaj úspech. Priestor pred pódium skrášlil vianočný stromček vyzdobený ozdobami vytvorenými deťmi z materskej škôlky z Bieleho Kostola. Atmosféru dotvárala aj vianočná výzdoba, ktorú vytvorili pracovníčky obecného úradu, nechýbal ani starostovský punč, varené víno od členov záhradkárskeho zväzu v obci a kapustnica od Viliama Čimboru. O príjemnú zábavu sa postarala folklórna skupina Bílokostolčané, ktorá je už neodmysliteľnou súčasťou každej akcie v obci.
Najväčšie poďakovanie patrí pracovníčkam obecného úradu - M. Kloknerovej, A. Levčíkovej a A. Lackovičovej za ozaj vynikajúce zorganizovanie krásnej akcie.

Vytvorené: 5. 12. 2018
Posledná aktualizácia: 19. 12. 2018 09:04
Autor: Iveta Paulová