Navigácia

Výber jazyka

Obsah

Správy

06.04.2020

Betónové kocky a žľaby - ponuka 1

Betónové kocky a žľaby - ponuka

Obec Biely Kostol ponúka bezplatne záujemcom staré betónové kocky (rozmer 40x40 cm, výška 7 cm) a betónové žľaby, ktoré zostali po likvidácii Ľadovej ulice a nachádzajú sa na Zbernom dvore. Bližšie informácie získate u pána Galbu na tel.č. 0944 443 481.

Detail

06.04.2020

Oznam o zatvorení obecného úradu

Oznam o zatvorení obecného úradu

Oznamujeme občanom, že z dôvodu čerpania dovolenky bude Obecný úrad v Bielom Kostole dňa 9. apríla 2020 (t.j. vo štvrtok) zatvorený.

Detail

06.04.2020

veľká noc

Veľkonočné želanie od starostky obce

Požehnané Veľkonočné sviatky, hojnosť zdravia, šťastia, pohody...

Detail

03.04.2020

Do obce sa nám vrátili bociany

Do obce sa nám vrátili bociany

Včera sa v našej obci po roku opäť objavil bocian a dnes k nemu priletela aj jeho družka. Tento párik sme očakávali s nedočkavosťou už niekoľko dní. Z dôvodu nebezpečného miesta, na ktorom si minulý rok postavili hniezdo, bolo potrebné hniezdo premiestniť. Pred pár dňami v spolupráci so ZSE a ochranármi sa osadil neďaleko betónový stĺp, na ktorý sa pripevnila konštrukcia, na ktorú sa žeriavom prenieslo pôvodné minuloročné hniezdo. A tak naše želanie, aby sa bocianí párik vrátil do našej obce, sa stalo skutočnosťou. Od včera nás obyvatelia informujú, posielajú fotky. Je to znak toho, že sa všetci z nich veľmi tešíme. Verím, že sa im i tento rok bude v našej obci páčiť a budú nám v týchto neľahkých dňoch robiť radosť svojou prítomnosťou. Ďalšie fotky si môžete pozrieť v prílohe.

Detail

01.04.2020

Odporúčania pre seniorov - prevencia kriminality 2

Odporúčania pre seniorov - prevencia kriminality

Odbor prevencie kriminality kancelárie ministra vnútra SR a Regionálna kancelária Trnava pripravili leták obsahujúci krátke rady a odporúčania. Tieto informácie sú predovšetkým určené pre zvýšenie bezpečnosti najrizikovejšej cieľovej skupiny – SENIOROV. Leták nájdete v prílohe.

Detail

Kalendár akcií