Biely Kostol - Zjednodušená verzia stránok

Aktuality - Zber použitého kuchynského oleja

olej

Milí Bielokostolčania,
sme si vedomí toho, že riešenie odpadov v domácnostiach a aj v obci je pálčivou témou. Postupne sme sa pustili do ich riešenia, aj keď podmienky v obci na ich triedenie nie sú úplne vyhovujúce. V priebehu leta budeme riešiť evidenciu smetných nádob na komunálny odpad a budeme sa snažiť zmeniť postoj k triedeným odpadom edukatívnou cestou. Prvou lastovičkou bolo prednedávnom osadenie kontajnerov nielen na šatstvo, ale aj obuv, hračky, knihy a pod. Druhou lastovičkou je zber kuchynského oleja, ktorý v obci nie je novinkou, avšak prichádzame s novinkou v podobe akéhosi bonusu pre všetkých, čo triedia kuchynský olej. So zaujímavou myšlienkou prišla spoločnosť MEROCO. Veríme, že nezostane bez odozvy zo strany našich obyvateľov. Bližšie informácie nájdete v prílohe.

zber oleja.pdf

Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 214,09 kB