Biely Kostol - Zjednodušená verzia stránok

Aktuality - Prví dobrovoľníci na obecnej brigáde

Prví dobrovoľníci na obecnej brigáde

Z dôvodu nepriaznivého počasia, ktoré bolo v piatok 15.5.2020, sme presunuli obecnú brigádu na sobotu 23.5.2020. Avšak v sobotu vykuklo krásne slniečko a tak sa jedna partia dobrovoľníkov rozhodla uskutočniť brigádu v pôvodnom termíne. Ich cieľom bolo vyčistenie krajnice cesty na Rekreačnej ulici vrátane osekávania stromov, ktoré ulicu lemujú a zamedzujú výhľadu počas jazdy motorovými vozidlami. NA fotkách je vidieť stav pred a po brigáde ako aj aktivitu nadšencov, ktorým nie je ľahostajná bezpečnosť na cestách. I napriek tomu, že ide o časť trnavského katastra.

Všetkým zúčastneným dobrovoľníkom - rodine Bullovej, Levčíkovej a Bajerovej vrátane pracovníčok obce A. Levčíkovej a M. Kloknerovej ĎAKUJEM a verím, že sú výbornou motiváciou na sobotňajšiu obecnú brigádu.

Dátum vloženia: 18. 5. 2020 12:45
Dátum poslednej aktualizácie: 18. 5. 2020 12:50