Biely Kostol - Zjednodušená verzia stránok

Aktuality - Obecná brigáda v sobotu

Obecná brigáda v sobotu

I napriek nepriaznivému počasiu sa v sobotu uskutočnila obecná brigáda. Doobeda sa brigádovalo okolo OcÚ a časť dobrovoľníkov renovovala kríž pred domom smútku. Poobede sa stretli dobrovoľníci v nových častiach obce a to konkrétne na začiatku Sadovej a Poľnej ulice, na Okružnej ulici a na Športovej ulici (plocha okolo trafo stanice). Na týchto všetkých miestach sa upravovala plocha a vysadili trvalky. Išlo zväčša o obecné pozemky. Tí, čo brigádovali doobeda, mali aj bonus v podobe pagáčikov a koláčikov od Janky Dzíbelovej, výborný guláš od Vilka Čimboru a k nemu domáci chlieb od Martinky Tižinákovej. A samozrejme nemožno opomenúť nových dobrovoľníkov z poobedia: rodina Hnátová, Kormošová, Lipovská, Študencová, Behanová, Ravasová, Hložková, Baňovičová, Bartošová, Polakovičová a ďalší.....

Všetkým, ktorí svojou ochotou pomohli krôčik k postupnému zveľaďovaniu obce patrí veľké ĎAKUJEM. Postupne do leta snáď dáme aspoň niečo do poriadku.
Fotky nájdete v prílohe.

Dátum vloženia: 25. 5. 2020 15:54