Výsledky skríningového testovania v Bielom Kostole

Výsledky skríningového testovania v Bielom Kostole Cez víkend prebehlo v našej obci skríningové testovanie obyvateľov. Na testovanie sa bolo možné objednať prostredníctvom rezervačného systému, prípadne telefonicky. Počas soboty a nedele sme otestovali 839 osôb, pozitívnych výsledkov bolo 14, okrem jedného prípadu všetko z našej obce. Percento pozitívnych z celkového počtu otestovaných je 1,67%. Ďakujeme všetkým obyvateľom, ktorí sa zúčastnili testovania, aby chránili svoje zdravie, aj zdravie nás všetkých. Za skvelo odvedenú prácu ďakujeme všetkým zúčastneným zdravotníkom a dobrovoľníkom. Vďaka patrí aj Janke Mandákovej a Petrovi Javorovi- majiteľom Kantína Taz-ka, ktorí sa nám sponzorsky po oba dni postarali o stravovanie.

Vytvorené: 25. 1. 2021
Posledná aktualizácia: 25. 1. 2021 14:50