Vianočné trhy boli zas plné dobrých skutkov, spolupatričnosti a veselosti

Vianočné trhy boli zas plné dobrých skutkov, spolupatričnosti a veselosti Sobotňajšie popoludnie patrilo tradičnej akcii v obci – Vianočným trhom, ktoré boli spestrené viacerými aktivitami.
Od obeda pred KD 5 tímov pripravovalo kapustnicu a súťažili o tú najlepšiu. Nechýbal ani starostovský charitatívny punč, na ktorom sa vyzbieralo 158 eur, ktoré poputujú do zbierky

na zdravotné pomôcky pre zdravotne postihnutého chlapca v obci. Výťažok z predaja kapustnice pôjde tiež na charitatívne účely. Ďakujem všetkým darcom, ktorí prispeli na dobrú vec.

O dobrú náladu počas celej akcie sa nám postaral FS Bílokostolčané. Záver patril vianočným piesňam, ktoré sme si spoločne všetci v sále zaspievali.

Ďakujem všetkým, najmä dobrovoľníkom a pracovníčkam OcÚ,, ktorí sa podieľali na príprave tejto tradičnej akcie a tak vytvorili nádhernú atmosféru blížiacich sa Vianoc.

Vytvorené: 20. 12. 2022
Posledná aktualizácia: 20. 12. 2022 10:03