UPRACME A ZVEĽAĎME SI SVOJU OBEC

UPRACME A ZVEĽAĎME SI SVOJU OBEC  1 Mnohí sa ma v posledných dňoch pýtate, či nezorganizujeme obecnú brigádu. V časoch pandémie sa snažíme vyhýbať zhromaždeniu ľudí a najmä rešpektujeme nariadenia vyšších orgánov štátu. Avšak po diskusii s mnohými z Vás som sa nakoniec rozhodla, že pri dodržaní všetkých potrebných hygienických opatrení, ZORGANIZUJEME DŇA 16.5.2020 (sobota) od 9:00 h OBECNÚ BRIGÁDU. Máme v pláne vytvoriť skupinky max 3-5 ľudí na jednom mieste s dodržaním požadovanej vzdialenosti (2 m). Komunitné skupinky budú porozdeľované na rôznych miestach obce. Napr. pred KD, na cintoríne, pred OcÚ, na detskom ihrisku, v nových lokalitách obce a pod. Avšak budeme povďační akémukoľvek podnetu. K dispozícii budú igelitové mechy, záhradné náčinie, traktor na zber odpadu. Aby sme dokázali skoordinovať celú akciu, veľmi by nám pomohlo, ak by ste svoju účasť vopred ohlásili buď mailom na: starosta@bielykostol.sk, formou SMS na 0948875150 alebo osobne na OcÚ. Dezinfekcia ako aj rúška a gumené rukavice budú k dispozícii. Brigáda sa uskutoční za priaznivého počasia. (Fotografia je z minuloročnej brigády). POĎME SI ZVEĽADIŤ SVOJU OBEC, aby sa nám v nej príjemne žilo.

Vytvorené: 9. 5. 2020
Posledná aktualizácia: 9. 5. 2020 20:44