Pomoc pri nákupoch - opatrenia na ochranu seniorov

seniori pomoc pri nákupoch Vážení spoluobčania,
Krízový štáb obce na čele so starostkou a v spolupráci s dobrovoľníkmi chce poskytnúť pomocnú ruku seniorom, osamelým a chorým formou nákupov.
V prípade, ak potrebujete pomoc alebo viete o niekom z Vášho okolia, že potrebuje pomoc, je možné sa prihlásiť (zavolať) na: OcÚ na tel. č. 0911 551 997, resp. koordinátorke projektu Anne Hamran Podstrelenej na tel. č 0918 459 360

Týmto zároveň vyzývame dobrovoľníkov, ktorí majú ochotu pomôcť našim seniorom, nech sa ozvú koordinátorke Anne Hamran Podstrelenej na tel. č. 0918 459 360 do 10.1.2021, ktorá Vám podá bližšie informácie o celom projekte.

Každý dobrovoľník obdrží doklad s pečiatkou obce a s podpisom starostky.
Všetkým Vám vopred ďakujeme. Spoločným úsilím, súdržnosťou a spolupatričnosťou to zvládneme.

Postup pri nákupe:
1. Nákup, resp. zabezpečenie liekov sa bude organizovať 2-krát za týždeň, po dohode s daným dobrovoľníkom.
2. Prihlásená osoba bude informovaná, kto jej zabezpečí nákup (dobrovoľník bude mať doklad).
3. Vopred si pripraviť zoznam nákupu a finančnú zálohu na nákup.
4. Dobrovoľník si prevezme zoznam a finančnú zálohu za dodržania všetkých opatrení.
Dobrovoľník podpíše prihlásenej osobe sumu, ktorú si prevzal.
5. Po nákupe si dohodnú ďalší termín nákupu.

Vytvorené: 7. 1. 2021
Posledná aktualizácia: 7. 1. 2021 9:32