Obecná brigáda dopadla na výbornú

1 V sobotu 25.3. za pekného počasia sa v rámci medzinárodnej výzvy Upracme Slovensko konala jarná obecná brigáda. Na 6 stanovištiach sa stretlo skoro 60 dobrovoľníkov, ktorí priložili ruku k zveľadeniu našej obce. Vyčistil sa cintorín a okolie, pripravila sa plocha na nové cvičiace prvky pri ZŠ,

upravila sa zeleň okolo OcÚ, obnovilo a zveľadilo sa detské ihrisko pri COOP Jednota, vyčistila sa kruhová križovatka a okolie na Hlavnej ulici, vyčistilo sa okolie na Strednej ulici. V prílohe prinášame zopár momentiek zo sobotňajšej brigády.

Milým prekvapením bol študent UCM Daniel, ktorý na základe informácie na FB o brigáde prišiel až z Bratislavy, aby nám pomohol. V našej obci bol po prvý krát. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k obecnej brigáde, i keď v iné dni. Podstatný je výsledok a ochota. Z celého srdca ĎAKUJEM všetkým účastníkom a veľmi si vážim všetkých, ktorým záleží na zveľaďovaní našej obce.

Iveta Paulová, starostka

16 a. 18. marca sa konala brigáda na štadióne FK a okolí, rodičia a futbalisti,  nakoľko sa nemohli zúčastniť brigády obce kvôli zápasom, ktoré hrali tento deň. Pavol Lehota ako poslanec OZ a funkcionár klubu ďakuje všetkým.

Vytvorené: 27. 3. 2023
Posledná aktualizácia: 27. 3. 2023 11:48