Brigádnické aktivity v našej obci pokračujú

Brigádnické aktivity v našej obci pokračujú Túto sobotu brigáda v našej obci pokračovala. Na ploche vedľa futbalového ihriska sa montovali stroje pre cvičenie žien v prírode. Stroje boli zakúpené v rámci projektu Participatívneho rozpočtu obce v minulom roku. Pandémia posunula ich realizáciu a tak sme radi, že sa plány stávajú skutočnosťou. Milo nás prekvapili naši "záhradkári", ktorí vyčistili plochu, kde v rámci projektu Participatívneho rozpočtu obce ešte minulý rok nasadili ovocné a okrasné stromy. Tieto budú slúžiť najmä našim malým deťom pri spoznávaní ovocných stromov od ich kvetu až po ovocie. Poobede brigáda pokračovala na cintoríne a v utorok sa bude brigádovať na detskom ihrisku pri COOP Jednota. Tam radi uvítame dobrovoľníkov. Radi by sme dali do poriadku detské ihrisko tak, aby splnilo všetky nariadenia na jeho znovu otvorenie.
ĎAKUJEME chlapcom – záhradkárom, Jankovi Tižinákovi a ostatným brigádnikom za ich ochotu. V prílohe nájdete zopár fotiek z brigády.

Vytvorené: 1. 6. 2020
Posledná aktualizácia: 1. 6. 2020 15:31