3.ročník súťaže o najlepší vianočný koláčik/pečivo

3.ročník súťaže o najlepší vianočný koláčik/pečivo Nedeľné poobedie v kultúrnom dome bolo "sladké" a vianočné. Naši šikovní cukrári sa odprezentovali 19 vzorkami variabilných fantastických výrobkov. Tak ako po iné roky, tak ani tento rok verejní ochutnávači ani odborná komisia to nemali jednoduché s výberom toho najlepšieho.

Všetky boli fantastické.

V obci máme mimoriadne šikovných ľudí. Medzi súťažiacimi boli aj tri deti-budúce cukrárky a jeden pán, ktorý sa predstavil 3 výrobkami.

Deti sa mohli zabaviť a vyskúšať si svoju zručnosť v detskom kútiku.

Poradie:

1.miesto: Moravské koláče (Mária Paľová)

2.miesto: Slávnostná vianočná bezlepková dia torta (Zina Pódová)

3. miesto: Štedrák ( Simone Kloknerová)

Deti:

Simonka Pekarovičová

Noemi Paveleková

Hanka Zaťková

Ďakujem všetkým súťažiacim a dobrovoľníkom za zorganizovanie veľmi milej predvianočnej akcie.

Cieľom bola aj výmena receptov a skúseností medzi účastníkmi, ale najmä stretnutie s užasnými ľuďmi z našej obce.

V prípade záujmu o recepty z prezentovaných výrobkov, radi pomôžeme ku kontaktu.

Vytvorené: 14. 12. 2022
Posledná aktualizácia: 14. 12. 2022 10:41