Navigácia

Obsah

Správy

05.12.2022

Tradícia dedinskej zabíjačky v Bielom Kostole znova ožila

Tradícia dedinskej zabíjačky v Bielom Kostole znova ožila

V sobotu si „Starí páni“ FK Biely Kostol vyhrnuli rukávy, aby si skôr narodení mohli pripomenúť a mladí spoznať, ako chutí zabíjačková klasika. Jaterničky, krvavničky, „žebrácku“ kašu, oškvarky a ďalšie špeciality bez rôznych náhrad si mohli ľudia kúpiť a koštovať.

Detail

02.12.2022

OZ

Konalo sa Ustanovujúce zasadnutie OZ

V sobotu 26.11.2022 v sále KD zložila sľub staronová starostka, Iveta Paulová a 9 novozvolených poslancov. Sľub za poslancov prečítala poslankyňa Anna Hamran Podstrelená. Slávnostnú atmosféru navodili FS Bilokostolčané a Ingrid Kálmánová, bývalá frontmenka skupiny MADAM. Súčasťou slávnostného

Detail

30.11.2022

grafika

GivingTuesday - bližšie informácie

Konkrétne údaje ako sa zapojiť do výzvy GivingTuesday v Bielom Kostole, čo môžete darovať, komu a akým spôsobom, nájdete v priloženom súbore. Veľmi pekne ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodli prispieť a spríjemniť Vianočné sviatky obdarovaným.

Detail

29.11.2022

z

Obecná zabíjačka už túto sobotu

Už túto sobotu 3.12. od 16:00 hod. sa môžete zúčastniť na Obecnej zabíjačke, ktorú organizujú Starí páni FK Biely Kostol v kultúrnom dome. Zabíjačka bude spojená s degustáciou a predajom mäsových výrobkov. K dispozícii bude aj bufet s občerstvením a nápojmi.

Detail

29.11.2022

gt

GivingTuesday -Svetový deň štedrosti v Bielom Kostole

Milí Bielokostolčania, aj naša obec sa od dnešného dňa na celosvetový sviatok štedrosti zapája do uskutočňovania dobrých skutkov a pomoci pre tých najzraniteľnejších-osamelých seniorov a sociálne a zdravotne znevýhodnené deti. Pomôcť chceme aj deťom v MŠ a ZŠ. Skúste aspoň dnes potešiť ľudí malou

Detail

Kalendár akcií