Cvičenie žien

V našej obci sa už 12 rokov uskutočňuje cvičenie žien pod vedením pani Milady Kloknerovej. Cvičenie prebiehalo vďaka podpore bývalého i terajšieho vedenia obce. Napriek tomu, že sa cvičilo v rôznych viac-menej provizórnych priestoroch, vystriedalo sa na ňom už veľké množstvo žien. P.Kloknerová cvičenia neustále obmieňa a obohacuje o rôzne novinky, vytvára na cvičení príjemnú atmosféru, čo prispieva nielen k zlepšeniu kondície, ale aj psychickej pohode.
Momentálne sa cvičí v obnovených priestoroch kaštieľa každú stredu o 18:00 hod.
Cvičia sa prvky jogy, Pilatesa, SM systém, posilňovacie a rehabilitačné cviky, pričom sa využívajú fit lopty, rehabilitačné gumy, rotany,...
Obzvlášť treba vyzdvihnúť, že naša Miladka toto všetko robí celé roky bezplatne v prospech obyvateliek obce.
Za to jej patrí naša veľká vďaka.

Vytvorené: 14. 3. 2018
Posledná aktualizácia: 14. 3. 2018 18:25